Szentes rendezte Kelet-Magyarország területi bajnokságát 2021.09.11-én. A versenyen a 10-13 (diák II és diák I) éves korcsoport vehetett részt. A feljutás volt a cél az országos döntőre és igencsak kitettek magukért.
Területi bajnok lett Bogyó Benedek (Szentes) és Neumann Kristóf!
Bronzérmes lett Tóth Kevin, míg Neumann Fábiánnak és Belincsák Henriknek most nem sikerült dobogóra állni.
Érmeseink bejutottak a Diákolimpia országos döntőjére.
A jól szervezett verseny meglepetés vendégei a Lőrincz testvérek voltak, az olimpiai bajnok Lőrincz Tamás birkózó hivatalos oldala és olimpiai ezüstérmes testvére, Viktor.
Nagy örömet okoztak a gyerekeknek , hogy megtisztelték jelenlétükkel a versenyt és az alkalmat megragadva mi is csináltunk emlékül közös képet velük.
Az Agrár Zrt. vezérigazgatója, Timár Imre, egyesületünkben készült fel a Veterán Országos Bajnokságra, ahol mind kötött és szabadfogásban országos bajnok lett! Imre indul az októberi Veterán Birkózó Világbajnokságon!
Köszönjük az élményeket, szívből gratulálunk Tamás és Viktor a fantasztikus olimpiai eredményeitekhez, valamint szívből gratulálunk Imre és gyerekek az elért eredményeitekhez! 👏🤼🥇🏆🥉🤼👏