Minden évben augusztusban régiós edzőtábort szervez a Magyar Birkózók Szövetsége megbízásából a Törökszentmiklósi Birkózó és Diáksport Klub, amelyre Egyesületünk diák I. és diák II. korosztálya idén is meghívást kapott.
Augusztus 22-28-ig Belincsák Henrik, Bogyó Benedek, Darvas Krisztián, Neumann Fábián, Neumann Kristóf és Tóth Kevin képviselték a Szarvasi Birkózó Egyesületet. A fiúkra a kora reggeli tornán kívül délelőtti és délutáni edzések is vártak.
A táborban Egyesületünk elnöke, Sükösd Attila is jelen volt, mint edző.
A törökszentmiklósi strand területén levő kemping adott otthont a tábornak, így a nyár utolsó lehetőségeit kihasználva, szabad idejük strandolással is telt a sok játék és edzés mellett.
Köszönjük a meghívást és a szervezést, bízunk benne, hogy jövőre ismét találkozunk Törökszentmiklóson!